Služby

Naše služby

Predaj

Dovážame špičkové vozidlá a dbáme na to, aby ste dostali auto s overenou históriou, bez nehôd a s reálnymi kilometrami. Ponúkame výhodné financovanie a na skryté vady garantujeme 6-mesačnú záruku.

Prenájom

Dlhodobý alebo krátkodobý prenájom osobných a úžitkových vozidiel už od 40 €/deň. Možnosť pristavenia vozidla priamo do vašej pobočky, kancelárie alebo domu.

Leasing

Neváhajte a využite našu ponuku leasingu vozidiel! Spolupracujeme s poprednými leasingovými spoločnosťami na Slovensku, vďaka čomu vám vieme zaručiť individuálne riešenie šité na mieru vašim potrebám.

STK & KO

Rýchlo a bezstarostne zabezpečíme pre Vaše vozidlo technickú kontrolu, emisnú kontrolu alebo kontrolu originality prostredníctvom našich partnerov bez nutnosti vašej prítomnosti.

Odťahová služba

Ponúkame rýchly a cenovo dostupný odťah vášho vozidla 24 hodín denne. Disponujeme modernou technikou a skúsenými vodičmi, ktorí sa o vaše vozidlo postarajú s maximálnou starostlivosťou.

Dovoz vozidiel

Nenašli ste vysnívané auto? Ponúkame Vám službu dovozu vozidiel zo zahraničia na objednávku. Každé vozidlo je riadne udržiavané, s jasnou servisnou históriu a pôvodom.